پاپ آپ کانال تلگرام

افزایش عضو اختیاری با کیفیت تضمینی

اگر بخواهیم در مورد یکی از بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرامی شما که باعث افزایش فروش، افزایش بازدید بسیار بالای پست های آخر کانال حین ممبرگیری، بازدید مطلوب بعد از افزایش ممبر میشود صحبت کنیم ممبر پاپ آپ کانال تلگرام است.

خرید ممبر پاپ آپ برای کانال در کسب و کار داخل تلگرام یا حتی بالا رفتن بازدید کانالتون و همچنبن برای بالا بردن اعضای کانالتون به کار بیاد…

خرید ممبر تلگرام به خصوص ممبر پاپ آپ یا همان عضو اختیاری کانال یکی از بهترین روش های جذب ممبر واقعی ست که کاربر با اختیار خود به کانال تلگرام جوین شده و به خاطر همین درصد ریزش، کمی پایین تر از روش اد اجباری است.

در این روش کانال تلگرام شما بدون دخالت کاربر بصورت اتفاقی برروی دستگاه کاربر بازشده و پیشنهاد جوین به ایشون ارائه میشه و در صورت تمایل دکمه عضویت و یا لغو را استفاده میکند.

ممنتهاذی مراتب دو نوع پاپ آپ ارائه شده توسط طلاممبر کمی متفاوت هستند

پاپ آپ عادی و پاپ آپ ویژه

نسبت تعداد مخاطبهای پاپ آپ عادی و کیفیت برنامه های هدایت کننده کاربران به کانال کمتر از پاپ آپ ویژه بوده… به همین علیت اکثر تبلیغات پاپ آپ ویژه بسیار موفق تر واقع شده و رضایت بیشتری را به خود داشته است.

کیفیت پاپ آپ کانال بستگی به شرایط  مختلف از جمله: نوع پست گذاری کانال ، تعداد پست ها در هرروز ، موضوع و جامعه اماری مربوطه و شرایط اعضای عضو شده و پنل هادی دارد…

پرسش و پاسخ

1.گزارش ارسال پاپ آپ به چه شکلی هست؟

فعل حال به علت شخصی بودن پنل ها ارايه گزارش ارسال از طریق ارسال شات به سفارش دهنده امکان پذیر میباشد .

2.چه مدت بعد از ثبت سفارش کارمون انجام میشه؟؟؟

زمان انجام پاپ آپ با توجه به تعداد سفارشات اعلام و انجام میشود. از لحظه شروع هر هزار عضو حدود یکساعت زمان لازم دارد که البته بنا به نوع کانال و ظرفیت پنل این زمان متغیر است.

3.تفاوت پاپ آپ با پوش نوتیفیکیشن چیه و چرا پاپ آپ بهتر بوده؟

در روش پاپ آپ، با اجازه دسترسی که به اپلیکیشنهای نصب شده کاربر داده شده، مستقیما کانال تلگرام بر روی دستگاه کاربر باز میشود.

اما در ارسال پوش نوتیفیکیشن،ابتدا نوتیفیکیشن متنی یا بنری در قسمت نوتیفیکیشن ها (نوار اعلان گوششی های هوشمند) نمایش داده شده و سپس اگر کاربر بر روی نوتیفیکیشن کلیک نماید، به کانال مربوطه وارد می شود.

در نتیجه بازدهی پاپ آپ بالاتر از پوش نوتیفیکیشن خواهد بود؛چراکه تبلیغ و پاپ آپ در خود برنامه انجام میشود و به گونه ای تبلیغ هدفمندتر صورت میگیرد.
در روش پاپ آپ (نوتیف مستقیم تلگرامی) ، نیازی به متن و تصویر تبلیغاتی نیست و تنها به لینک جوین و آیدی کانال نیاز می باشد.

4.راستی ریزشش چقدره؟!
در این روش مانند دیگر روشها کاربران ریزش خواهند داشت. ولی از آنجا که به صورت اختیاری جوین شدن و کاربر با اختیار خود در کانال عضو میگردد، در صورت جلب رضایت آنان و ارائه محتوای غنی، ریزش کاربران بسیار پایینتر از دیگر روشها خواهد بود. هر چند همیشه تعداد زیادی از کاربران فقط از روی کنجکاوی بر روی جوین کلیک کرده و در صورت عدم تطابق محتوای کانال با نیاز و سلیقه آنان، مسلما کانال را ترک خواهند کرد.

دوستان دقت کنید که پاپ آپ  ویژه به صورت ارسالی با 35 هزار بازدید از کانال تضمین میشود و تعداد اعضا در این روش بستگی به محتوای کانال دارد که چه تعداد جذب کند.

تعداد اعضا در پاپ آپ عادی کانال تضمین هر هزار عضو میباشد.

مجموعه طلاممبر تمامی خدمات مربوط خرید ممبر تلگرام ، خرید فالور اینستاگرام و خدمات مربوط به این دو مسنجر بزرگ را برعهده دارد و در خصوص تبلیغات مادر و سایر تبلیغات اثربخش تلاش میکند که روز به روز افزایش بازدهی پیج و کانال شما افزایش یابد.

خدمات تلگرام

خدمات اینستاگرام