بهترین روش های تبلیغات اینترنتی در جهان و ایران

با افزایش سریع و روزافزون استفاده از تلفن همراه،اینترنت وبسایت ها و شبکه های مجازی و ازاین قبیل دستگاه های ارتباطی بدیهی ست که حجم بسیار زیادی کاربر در این شبکه ها هرروز درحال بازدید از محتواهای مختلف هستند که میتوان شبکه های اجتماعی معروف و وبسایت های بزرگ را قطب تبلیغات خود بدانیم. تبلیغات شبکه های اجتماعی که عام از آنها به نیکی یاد میکنند از جمله اینستاگرام و تلگرام، شبکه های ویدیویی شناخته شده را در این بخش تحلیل میکنیم.

از این رو ساده ترین و بهترین روش های تبلیغ حال خاضر در ایران و جهان شبکه های اجتماعی و گوگل هستند که دونه به دونه این موارد رو مورد بررسی قرار میدهیم. بریم سراغ تحلیل و بررسی و در نهایت معرفی.

تبلیغ در اینستاگرام !

تبلیغ در این شبکه اعظم اجتماعی از سه روش انجام میشود: 1- تبلیغ از طریق خودِ اینستاگرام که از ایران و درگاه های پرداخت ایران قادر به این کار نیستیم مگر با دستگاه ها و ابزار های واسطه. 2-تبلیغ داخل پیج های معروف ایرانی که بازدهی مطلوبی رو هم به کاربر میدن اما تعرفه های اکثرا بالا و عجیبی گاها مشاهده میکنیم. 3- یکی دیگر از تبلیغات اینستایی که در حال حاضر قابل توجه است پاپ اپ اینستاگرام میباشد. اگر بخواهیم بیشتر در این باره تعریف کنیم باید به تعرفه مطلوب این مورد و همچنین بازدهی مناسب و قابل قبول این مورد اشاره کینم که برای مطالعه دقیقتر میتوانید در صفحه پاپ اپ اینستاگرام طلاممبر درباره آن مطالعه کیند(توصیه شده توسط طلاممبر).

 

تبلیغ در تلگرام !

تلگرام با وجود تمامی دست اندازهایی که در پیش داشته است توانسته یکی از قطب های شبکه های اجتماعی را که روز به روز درحال کامل شدن است را تشکیل بدهد. برای تبلیغ در این شبکه اجتماعی گسترده راه های متعددی برای تبلیغ وجود دارد که به بررسی و معرفی معروفت ترین روش ها میپردازیم. اول از همه کانال و یا گروه کسب و کار خودرا تشکیل داده و مرتب به آپدیت آن بپردازید. آپدیت کانال و تلگرام شامل ارسال مداوم و پیوسته پست و مطلب مناسب در راستای موضوع آن میباشد. از تبلیغات این شبکه میتوان به: 1- پاپ آپ کانال اشاره کرد که با خرید بازدید میتوانید محصولات و کسب و کار خود را به کاربران نمایش دهید و کمک خوبی به کسب و کارتان بکیند که میتوانید توضیحات کامل این بخش را در صفحه پاپ اپ کانال مطالعه کنید . 2- اد اجباری کانال که با این روش میتوانید اعضای کانال خود را حتی تا یک میلیون کاربر بالا ببرید و حتی به عنوان یک رسانه در آن فعالیت کنید. در بخش اد اجباری طلاممبر میتوانید در این باره کامل مطالعه کنید. 3- تبلیغ در ربات های شناخته شده تلگرامی که نمیتوانیم از انها یاد کنیم. 4- تبلیغ داخل کانال های معروف تلگرامی که این مورد هم به علت دریافت وجوه بالا شاید قابل دسترسی برای عام نباشند. گیزمیز از قدیمی ترین کانال های تلگرام میباشد.

تبلیغ در سایت و وبسایت های معروف و حتی خبری

این بخش در حال بروزرسانی میباشد.

 

 

 

تبلیغات اینترنتی که تا کنون جوابگو و به صرفه بودند را معرفی کردیم و موارد دیگری درحال بررسی هستند که حتما در اختیارتان قرار خواهیم داد .

تبلیغات پاپ آپ برای پیج اینستاگرام و کانال تلگرام، اد اجباری برای کانال تلگرام و تبلیغ سایت را معرفی کردیم. چندین روش مطلوب دیگر که در قسمت های بعدی حتما معرفی میکنیم. روش پاپ آپ و اد اجباری تا کنون به خوبی مورداستقبال واقع شده. گفتنی ست که افرادی از این روش ها دل خوشی نداشتند و علت آن هم این که اگر پبج و کانالی در خورِ تبلیغ داشته باشید قطعا این موارد میتوانند به کمک پیج و کانال شما بیایند و گرنه تبلیغ برای محتوای پوچ و بی هدف سودی ندارد.