راه های افزایش عضو کانال

شبکه های اجتماعی نقش بسیار مهمی در بخش فروش محصول و افزایش بازدهی و رونق کسب و کار ها دارند که از جمله موارد مهم بین این همه شبکه اجتماعی اینستاگرام و تلگرام میباشند که در این بخش با افزایش ممبر و انواع عضوگیری کانال ها همراه شما عزیزان هستیم.

1- اد اجباری کانال

یکی از راه های پرکاربرد و سریع افزایش عضو کانال روش اد اجباری کانال است که نقاط ضعف و قوتی دارد که به تک تک آنها میپردازیم.

مواردی که در این نوع افزایش عضو کانال باید توجه داشت این است که افزایش عضو در اد اجباری بسیار سریع انجام میشود و برای ادمین هایی که عجله دارند نیز این امر بسیار مفید است. مورد بعدی این نوع افزایش عضو کانال به صرفه بودن اقتصادی این مورد است، به طوری که در تعداد های سفارش بالا بسیار بهتر از موارد دیگر افزایش ممبر است.

میتوان این افزایش ممبر را در تعداد های بیش از 50 هزار و 100 هزار عضو و حتی بیشتر سفارش داد و این این موزد نیز مورد بسیار خوبی ست.الویت و پیشنهاد طلاممبر به مشتریان عزیز برای بررسی کیفیت این مورد افزایش ممبر ثبت سفارش حداقل ده هزار عضو میباشد تا بتوان کیفیت آنرا سنجید.

قبل از ثبت سفارش توضیحات مربوط به اد اجباری کانال را درقسمت توضیحات آن مطالعه کنید. برای ثبت سفارش از دکمه ثبت سفارش آسان طلاممبر استفاده کنید.

برای کانال های بدون محتوا و کانال های مشکوک به فیشینگ به هیچ وجه افزایش عضو انجام نمیشود.

بهترین روش افزایش ممبر کانال

2- افزایش ممبر کانال از پاپ آپ

پاپ آپ به معنی بالا آمدن صفحه ای جدید در صفحه اصلی موبایل یا دسکتاپ میباشد. پاپ آپ کانال نیز دقیقا به همین صورت است که کانال شما به طور ناگهانی به کاربران نمایش داده میشود و درصورت رضایت کاربران خودشان به عضویت کانال شما در می آیند. این روش به صورت بازدیدی توسط طلاممبر انجام میشود. کیفیت این نوع افزایش ممبر نسبتا بالاست و به ازای اعضای وارد شده در کانال قطعا بازدید مطلوبی از آن ها دریافت خواهید کرد. پاپ آپ به علت شلوغ بودن سرور ها به صورت نوبتی و در صف انجام میشود که کیفیت ها افت نکنند. این مورد برای افراد عجول مناسب نیست چرا که برای شروع کار حدود دو هفته زمان لازم است. پاپ کانال در کنار اد اجباری بسیار مفید است. چرا که این روش کمبود بازدید های اد اجباری را جبران میکند و بسیار مفید واقع میشود. اد اجباری و پاپ اپ را کنار هم نیز پیشنهاد میکنیم.

برای سفارش میتوانید از دکمه زیر اقدام کنید. برای سوالات خود از پشتیبانی کمک بگیرید و قبل از سفارش توضیحات پاپ آپ کانال را مطالعه کنید با آگاهی کامل سفارش خود را ثبت کنید.

3- افزایش توسط اعضای آفلاین و بدون بازدید

مدت طولانی ست که برنامه هایی برای افزایش ممبر کانال در نظر گرفته شده است که جدیدا همگی اعضای فیک و کاذب دارند. اما فایده اعضای فیک کانال چیست؟! به طور مختصر اعضای فیک و آفلاین صرفا جهت بالا بردن آمار عضوی کانال کاربرد دارد و فایده دیگری ندارد. این مورد برای افرادی که نیاز به بازدید کانال ندارند میتواند مناسب باشد و علت انتخاب این اعضا رزش نسبتا پایین ممبر فیک کانال میباشد. برای ثبت سفارش ابتدا توضیحات ممبر فیک کانال را مطالعه کنید و طبق معمول از دکمه ثبت سفارش آسان استفاده کنید.

4-تبلیغ با پراکسی های دارای کانال اسپانسری

چندی ست که بعد از فیلترینگ مواردی نو جهت تبلیغات کانال ها توسط کاربران تلگرامی مورد استفاده قرار گرفته است که از جمله آنها قرار دادن کانال شما به عنوان اسپانسر پراکسی که جهت عبور از تحریم تلگرام ساخته شده اند است. این روش روشی مناسب و کاربردی و جدید برای افزایش ممبر کانال و افزایش بازدهی کانال و بالا رفتن درصد فروش کانال های فروشگاهی میباشد. این مورد را نیز میتوانید به صورت بازدیدی و ساعتی ثبت کنید که لیست تعرفه ها و ثبت سفارش آن در دکمه زیر قابل مشاهده است. قبل از سفارش توضیحات حامی پراکسی را مطالعه کنید.

5- افزایش توسط سایر شبکه های اجتماعی

اگر پیج اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری دارید که اعضای خوبی در انها دارید میتوانید با قرار دادن لینک کانال تلگرام خود در آنها همراه با یک بنر مناسب و جذاب جذب اعضای خوبی را به چشم ببینید. اگر هم این موارد رو ندارید از 4 روش بالایی استفاده کنید.

 

طلاممبر همراه و پشتیبان شما برای رسیدن به اهدافتان در زمینه تخصص طلاممبر است.

ممنون که همراه ما بودین.