پاپ آپ اینستاگرام

فالور واقعی و تضمینی پاپ آپ اینستارگرم

 

سلام:)

امروز قصد داریم در مورد پاپ آپ اینستاگرام یا جذب فالور واقعی از این راه رو کمی توضیح بدیم… حتما به کارتون میاد ؛ خب اول ش باید پاسخ سوال “پاپ آپ اینستاگرام چیست؟” رو بدیم…

تعریف پاپ آپ اینستاگرام

بالا آمدن پیج تعریف شده به عنوان پیشفرض برروی تلفن هایی که دارای اینستاگرام هستن و کاربر به اختیار خودش اگر بخواد دکمه فالو رو میزنه و به لیست فالور ها اضافه میشه رو پاپ آپ اینستاگرام میگن.

روش جذب فالور پاپ آپ اینستاگرام

فالور های پاپ اینستاگرام کاربران کاملا آنلاین و واقعی هستند. روش جذب پاپ آپ بدین صورت است که این افراد در حین استفاده از اینستاگرام به یکباره روی پیج شما برده می شوند و پیج شما را مشاهده می کنند ، از این افراد تعداد زیادی بلافاصله خارج میشوند و تعدادی که توجه شان به پیج شما جلب می شود دکمه فالو را می زنند و عضو پیج شما میشوند. کیفیت فالوور های پاپ بسیار بالاست چرا که عضویت آنها در پیج به میل خود آنهاست. برای جذب هر هزار نفر از این افراد می بایست حداقل 300 هزار نفر از پیج بازدید میکنند تا نهایتاً حدود هزار نفر از این افراد پیج شما را فالو کنند. تاثیر این فالوور ها در فروش پیج های تجاری فوق العاده است تا جایی که مشتریان ما گله مندند که سقف قابل سفارش برای این نوع فالوور پایین است و آن ها نمی توانند بیشتر از 5بار در ماه از این فالوورها را داشته باشند. دلیل اینکه سقف قابل سفارش برای این نوع فالور پایین است، این است که جذب فالوورها به روش پاپ آپ بسیار دشوار است و نیاز به زمان و هزینه زیادیست.

نحوه سفارش فالور پاپ آپ اینستاگرام:

برای سفارش به t.me/member_313 در تلگرام یا در گفتگوی آنلاین یا واتساپ و یا هرجایی که راحتین با شماره 09102434147 ارتباط بگیرید./ :)🌹

این نوع افزایش فالور رو یکبار هم که شده با تیم ما تست و تجربه کنید… مطمئن هستیم که نظرتون راجع به این موضوع مثبت میشه ( اگر پیجتون درخور تبلیغ باشه)

خدمات اینستاگرام
خدمات تلگرام

برای سفارش میتوانید از لینک های زیر اسفاده کنید

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی واتس آپ

↵پرداخت مستقیم از سبد خرید سایت